Doradcy

Monika Rogowska

Adwokat

Jest adwokatem – członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Podczas studiów i aplikacji praktykowała w kancelariach radców prawnych oraz kancelariach adwokackich pod patronatem doświadczonych radców prawnych i adwokatów.Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i gospodarczym – obejmuje podmioty gospodarcze kompleksową obsługą prawną. Zajmuje się również prawem karnym. Doświadczenie zdobyła podczas pracy w renomowanej kancelarii katowickiej ukierunkowanej na obsługę prawną z zakresu prawa spółek, prawa cywilnego i rodzinnego. Prywatnie jest miłośniczką dobrej kuchni, a jej marzeniem jest odwiedzenie wszystkich restauracji nagrodzonych Gwiazdkami Michellin.

 

Marcin Rogowski

Radca prawny

Specjalista w zakresie prawa umów. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców i spółek prawa handlowego, a także stosowania przepisów procedury cywilnej.
Specjalizuje się w dziedzinie szeroko pojętego prawa gospodarczego, dochodzenia roszczeń, w tym roszczeń związanych z tzw. polisolokatami i kredytami walutowymi, a także z zakresu
restrukturyzacji i upadłości, tak przedsiębiorstw, jak i konsumentów. Wpisany na listę doradców restrukturyzacyjnych z numerem licencji: 1519. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Duże doświadczenie dała mu 7-letnia praca w renomowanej kancelarii katowickiej, która specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego. W wolnym czasie oddaje się sportowi i podróżom, a jego celem jest odwiedzić wszystkie kontynenty.

 

Łukasz Sajdak

Radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach pod numerem: Kt-
2627. Rozpoczęta jeszcze w trakcie studiów praktyka w postaci zatrudnienia w jednej z katowickich kancelarii skutkowała nabyciem sporego doświadczenia w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców i spółek prawa handlowego, a także stosowania przepisów procedury cywilnej.

Specjalizuje się w dziedzinie szeroko pojętego prawa gospodarczego, prawa pracy oraz restrukturyzacji i upadłości, tak przedsiębiorstw, jak i konsumentów. Wpisany na listę doradców restrukturyzacyjnych z numerem licencji: 1507.

Odwiedź nas